Hizmetlerimiz

single-img

HALI YIKAMA

Darıca Çalışkan halı yıkama olarak gönül rahatlığıyla söylemek isteriz ki; halılarınızı teslim etmek için doğru adrestesiniz. Halılarınızda kusur olmaması ve yıkama sonrasında deformasyon oluşmaması için firmamız tarafından en kaliteli ve çevre dostu deterjanlar seçilmektedir. Verilen hizmetlerde her zaman müşteri memnuniyetinin ön planda olması her detaya dikkat edilmesini gerektiriyor. Bizde halılarınız kesinlikle hırpalanmaz overlok ipleri atmaz narin halılarınızda sökülme ip atması olmaz.

single-img

KOLTUK YIKAMA

Ev ve iş yerinde bulunan tüm koltuk ve halılarınızı aynı özenle yıkıyoruz. Koltuklarınızda dış görünüş olarak belki kirli durmayabilir fakat mikroskobik mikroplar sürekli bulunmaktadır. Kendiniz ve çevreniz için sağlıklı bir gelecek istiyorsanız bu mikropların temizlenmesine özen göstermelisiniz. Piyasadaki birçok firma kullandığı kalitesiz cihazlar yüzünden odalarımızın en önemli aksesuarı olan koltuklarımıza zarar vermektedir. Biz diğer firmaların aksine koltuklarınıza asla zarar vermeden işimizi layıkıyla yapıyoruz.

single-img

STOR PERDE YIKAMA

Stor ve zebra perdeleri hem kullanışlı hem de şık gözüktükleri için seviyor, evlerimizde, özellikle mutfaklarımızda onlara bol bol yer veriyoruz. Mutfakta yemek pişirirken yükselen buharlar, camı açsanız da açmasanız da bir şekilde stor ve zebra perdelere yapışıp kalan toz ve kirler, bir süre sonra çok kötü bir görüntüye, daha da kötüsü sağlığınızı bile olumsuz etkileyebilecek bir kirliliğe sebep oluyor. İşte tüm bunlardan kolayca kurtulabilmek için bize ulaşın. Biz stor perdelerinizi özel başlıklarla yıkıyor, tekrar size teslim ediyoruz.

single-img

YATAK YIKAMA

Yatağımızın konforlu olması kadar temiz olması da bizim için rahat bir uyku kalitesi için vazgeçilmez olarak görülmektedir. Yatağımıza dökülen kirler, ter, kıl gibi kalıntıların yanı sıra gözümüzle göremediğimiz mikroplarda yatak hijyenini bozmaktadır. Kimi zaman yatağımıza yerleşen bazı mikrop ve alerji oluşturabilecek böceklerden kurtulmak imkansız hale gelebilmektedir. İşte bu yüzden yatağımızı profesyonel ellere teslim ederek yıkatmamız gerekmektedir. Bizi arayarak daha temiz yataklarda daha konforlu uykuya bir adım atmalısınız.