Hakkımızda

Biz Kimiz?

our_team_2“Sektörümüzde ki; başarılı ve dürüst hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimizin bizi referans göstermesidir. Çalışkan Halı Yıkama; Gebze, Darıca ve Kocaeli bölgesinde uzun zamandır hizmet veren ve vermeye devam edecek bir firmadır. Müşterilerimizin memnuniyeti en büyük arzumuz ve iş anlayışımızdır. Alanında uzman personeli ve Anti Bakteriyel ortamlarda yaptığımız temizleme ve yıkama işlemleri “Halı Yıkama” konusunda öncülük yapmamızı sağlamıştır.”

Neler Yapıyoruz?

Vizyonumuz
İş Anlayışımıız
Müşteri Memnuniyeti

Memnuniyet Garantisi

Yılların verdiği tecrübeyle sizlere kendimizden bir kalite ve güven sunuyoruz. 
Çalışkan Halı Yıkama olarak halılarınızı kimyasal madde içermeyen bitkisel özlü detarjanlar ile yıkadıktan sonra , bol su ile havuz sistemi kullanmadan ayrı ayrı itina ile yıkamaktayız. Halı yıkama sektöründe yeniliklerin adresi olan Çalışkan Halı Yıkama Fabrikası, siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca halı servis sistemimiz sayesinde halılarınızı adresinizden alıyoruz ve tüm temizlik işlemleri bittikten sonra tekrar adresinize teslim ediyoruz.

İDDALIYIZ

Gerçek temizliğe önem veren hanımlar dilerseniz  bizi yerimizde ziyaret edip kullanılan ekipman ve ürünlerimizi inceledikten sonra kararınızı verebilirsiniz.

KORUYORUZ
İşletmemizde alerjen madde içermeyen insan ve çevreye zarar vermeyen Alman Unıroyal marka şampuan, leke çıkartıcı ve organik halı parfümü kullanılmaktadır.

GÜVENİYORUZ
%100 Müşteri memnuniyeti. Halılarınız başka halılara temas etmeden full otomatik makinalarda ayrı ayrı yıkıyoruz tamamen kapalı her türlü dış etkenden izole ortamda kurtup yüksek kalite hizmeti sizlere uygun fiyatla sunuyoruz.

MEMNUNİYET
halı servis sistemimiz sayesinde halılarınızı adresinizden alıyoruz ve tüm temizlik işlemleri bittikten sonra tekrar adresinize teslim ediyoruz.

Kalite Yetki Belgesi

(Kalite yetki belgesi:[Yani kanalizasyona giden atık suyun içinde insan sağlığını tehdit edebilecek herhangi bir unsur olmadığına ait belge.]) Halı Yıkamacınızdan bu belgeyi talep etmenizi önemle rica ederiz… Tercihinizden dolayı teşekkür ederiz.

ISO 9001:2000 belgesi kaç yıllığına verilir, ne kadar geçerlidir?

Yaygın uygulamada belge 3 yıllığına geçerli olmak üzere verilmektedir ve 3. yılın sonunda belge yenileme denetimi yapılarak, uygun bulunur ise belgeniz yenilenmektedir. Fakat takip denetimleri sonucunda kuruluşun sistemin yürütülmesi ile ilgili üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmediği tespit edilirse belge iptali veya belgenin askıya alınması kararı verilebilmektedir.

ISO 9000:2000 nedir?

Kalite Yönetim Sistemleri: Temel kavramlar, Terimler ve Tarifler (Sözlük)

ISO 9004:2000 nedir?

Kalite Yönetim Sistemleri: Kılavuz (ISO 9001 Standardına göre oluşturulmuş sistemi iyileştirmek için ayrıntıları içermektedir).

ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 aynı anda uygulanabilir mi?

ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 aynı anda entegre olarak veya farklı zamanlarda ayrı ayrı olarak kurulabilir, dokümante edilebilir ve uygulanabilir.