Çayırova Halı Yıkama

Çayırova Halı Yıkama

Çayırova Halı Yıkama halı temizliğinde karşılaştığımız sorunların başında, yerinde halı yıkama makineleri ile yıkanan halıların bir süre sonra çürüyüp kullanılamaz hale gelmesidir. Bol suyla yıkanan halıların kirleri ve tozları santrifüje edilmemesinden dolayı uzun süre kurumaması neticesinde dibe çöker. Halınız yüzeyden temizlenmiş gibi görülse de sıhhatli olmamakla birlikte halınızın ömrü kısalmaktadır.

darıca-halı-yıkama

darıca-halı-yıkama

Uygun zamanlarda ara temizlik yapmanız,halınızın hiç profesyonel temizlik istemeyeceği anlamına gelmez. Normal kullanımdaki bir halı temiz bile gözükse ortalama 7-10 ay arasında profesyonel Çayırova Halı Yıkama tarafından temizlenmelidir.

Halılarınızı oto yıkamalarda bilinçsizce yıkatmayınız. Çünkü halılarda hijyenik koşulların sağlanamayacağı ve geç sürede kuruyacağı ve iyi durulanamayacağı bir gerçektir. Islak halı çabuk bir şekilde kurutulmaz ise dokudaki su zaman içinde çürümeye neden olup halınızın ömrünü kısaltacaktır. Çayırova Halı Yıkama kaliteli halı yıkama hizmetini ayağınıza kadar getiriyoruz.

Halınızı lütfen silkelemeyiniz ve çırparak temizlemeye çalışmayınız. Uygun periyotlarla elektirikli süpürgeyle zorlamadan süpürünüz. Halınızı asla silerek temizlemeye çalışmayınız. Ev tipi makinalarla yapacağınız ara temizliklerde yıkamadan sonra durulama yapınız.

Kalite ve Temizliğin Adresi Çalışkan Halı Yıkama

Hem yere serilen halılarınızın hem de duvardan duvara halılarınızın temiz ve sağlıklı kalmasının en etkili yoludur.
Çok sık kullanılmayan veya insan trafiği fazla olmayan evlerde bile halılar; tozlanmaya, kirlenmeye, gıda döküntülerine, bakterilere, uçucu özellikteki organik bileşiklere ve başka pek çok zararlı maddeye sıklıkla maruz kalır. Halıları düzenli olarak süpürmek, yüzeysel temizleme için etkili olurken, halı yüzeylerinin altında biriken zararlı maddeler ancak halı yıkanarak temizlenebilmektedir.
Çayırova Halı Yıkama, halıları derinlemesine temizleyerek onları uzun süreler kullanmanızı sağlamakla kalmaz, daha rahat nefes aldığınız sağlıklı bir yaşama mekanı oluşturmanızda da size yardımcı olur.

Herhangi bir leke oluştuğunda lekeye mümkün olduğunca kurutmadan ancak profesyonel Çayırova Halı Yıkama firmamızın vereceği bilgi doğrultusunda müdahale ediniz. Sivri ayaklı eşyaları halı üzerine mümkün olduğunca koymayınız. Halınızı güneş ışığına direk maruz bırakmayınız.Mümkünse 2-3 ayda bir yönünü değiştirin.

Halı yıkama ciddi bir iştir ve profesyonel kişilerce yapılmalıdır.Doğru teknikler kullanılmadan yapılan halı yıkama işlemleri iyi sonuç vermez bu yüzden firma seçerken oldukca dikkatli olmalısınız. Bir çok merdiven altı halı yıkama yeri halılarınızı bulaşık deterjanları ve çamaşır suyu ile yıkayarak sağlığınızla oynamaktadır. Çayırova Halı Yıkama bütün çalışmalarında en son teknoloji halı şampuanı kullanan deneyimli bir firmadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir