Darıca Koltuk Yıkama Firmaları koltuk kumaşında bulunan kir ve lekelere müdahale edilmediğinde zamanla kalıcı hale gelir. Bu sebeple koltuk kumaşını temizlemek pisliğin ve lekenin yüzeyde nispeten daha az görünür olmasıyla birlikte çok derine itilerek yine kalıcı hale gelmesiyle sonuçlanır. Bu nedenle koltuğunuzun mutlak suretle profesyonel bir personel tarafından yıkanması, yıkama işleminin de sanayi tipi tam profesyonel makinelerle gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Elde yıkamayla veya basit yöntemlerle temizlenmeyen koltuklar siz ve sevdikleriniz için ciddi sağlık sorunları oluşturabilmektedir. İşte tam bu aşamada firmamızın size yardımcı olması için 7/24 telefon etmeniz ya da iletişim bölümündeki formu doldurmanız gerekmektedir.

Darıca Koltuk Yıkama Firmaları koltuk yıkama konusunda en önemli kısım hiç şüphesiz deterjan seçimidir. Kullanılacak koltuk temizleme sıvıları, sizin ve çevrenizin sağlığı açısından kimyasal içermeyen, yıkama işleminden sonra ardında kimyasal kalıntı bırakmayacak doğal, doğa dostu ve antibakteriyel bir deterjan olmalı. Yıkama işlemini yapacak olan personelin koltuk kumaşında bulunan kir ve lekenin türüne göre hangi özelliklerdeki deterjanın kullanılacağına karar verebilecek bilgi birikimi ile gerekli deneyime sahip olması beklenir.Ekipmanın doğru biçimde kullanılması gerektiği gibi kullanılacak ekipmanların tipi, uygulama alanlarının bilinmesi gibi son derece önemlidir. Ev tipi temizlik ekipmanları günlük ihtiyacın karşılanması bakımından oldukça yeterli olsalar da daha kapsamlı işlemler için yeterli olmayacaktır. Uzun sürede koltuklara yapışan bakteriler ve tozlar için daha sağlıklı çözüm profesyonel işletmelerden yardım almaktır. Bu durumda tam profesyonel ve sanayi tipi makinelerin kullanılması gerekmektedir. Aynı zamanda yıkama işleminin koltuk kumaşının türüne göre hassasiyetle gerçekleştirilmesi gerekir. Yapısı ve kalınlığı farklı olan kumaşlar, kumaşın türüne göre hassasiyetle temizlenmelidir. Gerektiğinden daha az güç uygulanması lekenin çıkmamasıyla sonuçlanacağı gibi gerektiğinden daha fazla güç uygulanması kumaşın yıpranmasına sebep olacaktır. Yanlış kullanılan deterjanlar ise koltuk renginizin solmasına ve koltuklarınızda doku bozukluklarına sebep olacaktır.

Darıca Koltuk Yıkama Firmaları diğer firmalardan farklı olarak bilgili bir kadro ve kaliteli makine ve deterjanlarla çalışmaktadır. Halılarınızda solma, doku bozukluğu asla olmamaktadır.

Daha  detaylı bilgi için iletişime geçiniz.