Darıca Halı Yıkama Firmaları Halılarınız adreslerinden alındığı zamandan itibaren profesyonel ellerdedir.Halılarınızın ilk günkü gibi yeni bir şekilde olması için en iyisini biz yapıyoruz. Halı yıkama işi hafife alınabilecek olay değildir. Küçük çocuklarımızın gönüllerince halıların üzerinde oynadıklarını düşünürsek ne kadar hassas bir işlem olduğunu görebiliriz. Dolayısıyla halı yıkama işleminin  profesyonel yerlerde yapılması gerekmektedir.

Darıca Halı Yıkama Firmaları halılarınız yıkama işleminden önce toz alma işlemine sokulur. Nedeni otomatik olan halı yıkama makinelerimizde halının üzerindeki pislik ve tozlar halının derinlemesine temizlenmesini engellemesidir.Dolayısı ile halılarınıza yıkama aşamasından da önce toz alma işlemi yapılması gerekir. Toz alma makinelerimiz vakum gücü ile halıların üzerindeki kir ve tozları vakumlayarak temizler. Toz alma işleminden hemen sonra halılar yıkanmaya hazır hale gelmiş olur. Halı yıkama firmamızda halı yıkamak için özel üretilmiş tam otomatik halı yıkama makineleri kullanıyoruz. Makinelerin büyük avantajı dakikada 1000 devir ile dönen özel fırçaların kullanılmasıdır. Yüksek devirde dönen fırçalar halının dip noktasındaki kirleri bile temizleyebilmektedir. Hijyenik temizlemeden geçen halılarınızın durulama aşaması da makinelerle yapılmaktadır.Halı yıkama makinesinde durulanan halılar halı şampuanından tam olarak arındırılır. Firmamız doğa dostu ve antibakteriyel olan halı şampuanları dışında ürün kullanmamaktadır. Halılarınız halı yıkama işleminden sonra halı sıkma sınıfına aktarılır.Halı sıkma bölümündeki halılarınıza yüksek devirli makinelerde sıkma işlemi yapılır. Sıkılan halılarınız halı kurutma odalarına aktarılır.Halı sıkma anında dikkat edilmesi gereken önemli hususlardan biri halının deforme olmamasıdır. Firmamızda halılarınızın asla deforme olmayacağının garantisini vermekteyiz. Halı sıkma işleminden sonra son olarak halılarınız paketleme bölümüne aktarılır.  Oradan da servis bölümüne geçer.

Darıca Halı Yıkama Firmaları halılarınız toz alma,yıkama,sıkma, kurutma ve paketleme aşamalarından sonra servise hazırlanır. Firmamızda paketleme işleminden önce halılarınız son bir kontrole girer. Leke veya kirin olmadığından tamamen emin olunduktan sonra  halılarınız özel kılıflar ile paketlenir. Halılarınız servise hazırdır. Halılarınızda gecikme yaşanmaksızın halılarınız istediğiniz zaman aralığında teslim edilir. 7/24 telefon veya iletişim bölümündeki form aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Daha  detaylı bilgi için iletişime geçiniz.