Darıca Güvenilir Halı Yıkama evlerimiz her gün onlarca müşteri ile yüz yüze geldiğimiz için, temizliği bakımından fazlaca öneme sahiptir. Halı temizliği, temizliğin en temel ve en zor aşamasıdır. Bu konunun farkında olan Darıca Çalışkan halı yıkama,  üzerine düşeni yapmaktadır. 7/24 deneyimli, çalışkan ve titiz kadrosuyla bir telefon uzağınızda olan işletmemiz, piyasadaki işletmelerden çok daha kaliteli ve özenlidir. Halı temizliğinde manuel elde yapılan yöntemlerle yeterince temizlik sağlanamamıştır. Bu sizler ve sevdikleriniz için çok sağlıksızdır. Çalışkan halı yıkama olarak alanında uzmanlarımız tarafından periyodik olarak gerçekleşen halıların temizliğinde tekrar olması gerekirse bunu belirten sebep ile raporu sizlere sunmaktayız. Çok nadir durumlar haricinde asla halı tesliminde gecikme olmamaktadır. İşyeri ve ofis sahiplerinin de bu konudan faydalanması, müşterisine verdiği değeri fazlası ile göstermektedir.

Darıca Güvenilir Halı Yıkama halılar temizlenirken halının cinsine, rengine, lekenin türüne göre işlem yapılır. Halı yıkama firmalarında halı cinsine göre manuel ya da otomatik makinelerde yıkanır. Manuel yıkanırken her halı belli bir adet fırça ile temizlenir. Yıkama hızı en iyi zamana ayarlanır. Makine kaliteli ise eşyalarınız yıpranmaz. Yıkanan halılar sıkılmak üzere rulo şeklinde ya da kazan tipi makinelere koyulur ve sıkılır. Halı sıkıldıktan sonra fazla oranda halının ıslaklığı giderilmiş olur. Halılar mikroplarının kırılması için buhar makinesine konur. Kalan nemin kuruması için kurutma makinesine atılır. Halıların tümü kuruduktan sonra halı parfümleri konulur ve ambalajlara sarılır. Daha sonrasında temizlenen halılar teslim edilir. Sadece buharla dezenfekte edilen hassas halılarınızda Halı şampuanı kullanılmamaktadır. Güvenilir halı yıkama ile yıkanan diğer halılarınızda antibakteriyel ve doğa dostu halı şampuanları kullanılmaktadır. Darıca halı yıkama ile yıkanan halılarınızda kesinlikle solma yıpranma renk atması olmaz.

Darıca Güvenilir Halı Yıkama sizlerin memnuniyeti ve devamlılığı için sadece sektörde deneyimli ve eğitimli personellerden temel kadro oluşturmuştur. Talep doğrultusunda hizmetlerimize koltuk yıkama, yatak yıkamayı da ekledik. Bize ulaşmak için telefon numaramızı arayabilir ya da iletişim bölümündeki formu doldurabilirsiniz.

Daha  detaylı bilgi için iletişime geçiniz.