Halı Yıkama Firmaları Darıca Çalışkan halı yıkama temizlik şirketi olarak halı yıkama sektöründe 10 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ofis halı yıkama konusunda sektörünün lider kuruluşlarından olan Çalışkan halı yıkama en büyük kazancını memnun müşteriler olarak görmekte ve bu doğrultuda hizmet vermektedir. Halı yıkama konusunda büyük bir tecrübeye sahibiz. Her türlü halının kimyasal maddeler vereceği tepkimelere karşı bilgi sahibiyiz. Halı türlerini ve bu halılarda kullanılan boyaları çok iyi şekilde bilmekteyiz. Ayrıca hiçbir kimyasal ürün kullanmıyoruz. Kullandığımız şampuanların antibakteriyel olması ve doğa dostu olması bizim için önemlidir. İşi ucuza getirmeye değil, işimizi en iyi şekilde yapmaya çalışmaktayız.

Halı Yıkama Firmaları Darıca  olarak en önemli tercih sebeplerimizden biri firmamızda hem otomatik halı yıkama makinesi hem de yarı otomatik halı makinesi bulunmakta. Halı tipine göre halının zarar görmemesi için bazı durumlarda manuel bazı durumlarda otomatik halı yıkama makinesi gerekmektedir. Halı yıkama firmaları darıca bu sektördeki uzun süreli deneyimlerimize dayanarak söylemek isteriz ki; Bu işlem için eski tip makineler yerine son teknoloji halı yıkama makinelerini kullanmaktayız. Bu sayede hem halılarınızın dokusunu bozmuyoruz, hem de halılarınızda renk solması veya ip atması olmamasını sağlıyoruz.

Halı Yıkama Firmaları Darıca ofisimizde ayrıyetten kuru köpük yıkaması da mevcuttur. Kuru kopuk yönetimini kullanmamızda ki en büyük etken halı yüzeylerine ve halı zemine köpüklerin inmesi ve içerisinde bulunan kir tabakasını yüzeye çıkarmasına yardımcı olması aynı zamanda  sadece köpüklü yıkama olduğu için  halılarda çürüme ve sonradan kötü  koku gibi olaylara yol açmamasıdır.  Islak yıkamada ise yıkama sonrası son teknoloji kurutma makinelerimizle halılarınızın tam olarak kurutulmasını sağlıyoruz. Bu da size uzun sürede halılarınızın çürümemesi ve koku yapmaması gibi katkılar sağlıyor. Bizler Halı yıkama firması darıca olarak ıslak yıkamada da sizlere ürün kalitesine zarar gelmemesini garanti ediyoruz. Sizde üstün halı yıkama deneyimlerimizden yararlanmak istiyorsanız 7/24 telefon ile bizimle iletişime geçebilir veya iletişim bölümündeki formu doldurabilirsiniz.

Daha  detaylı bilgi için iletişime geçiniz.