Dilovası Kaliteli Halı Yıkama halılar evlerimizin en sık kirlenen eşyalarıdır. Elektrik süpürgesiyle ne kadar çok temizleme işlemi yapsanız da sadece görünen yüzeysel kirleri almış olursunuz. Her gün süpürme işlemi de yapsanız halılarınız yine kirli olmaktadır. Halıların dip kısımların da süpürgelerin almasının imkansız olduğu mikroorganizma çok bulunmaktadır. Sağlığınız açısından ve çocuklarınızın sağlığı açısından halı temizliği her şeyden önde gelmelidir. Halılar da bulunan bakteriler sağlığımız için tehlikelidir.Evde yeterince temizleyemeyeceğiniz için  yılda en az 4 kere profesyonel olarak yapılan halı yıkama fabrikalarına göndermeniz gerekmektedir. Eğer kendiniz yıkamayı tercih ediyorsanız bu halıların parlaklığını ve canlılığının yitirmesine sebep olmaktadır.

Dilovası Kaliteli Halı Yıkama Halılarınızın profesyonel bir firma tarafından yıkatmak istiyorsanız gelebileceğiniz en doğru adres Çalışkan Halı Yıkamadır. Halılarınızın yıkatılması için yapmanız gereken iletişim bölümündeki formu doldurmak veya telefonla iletişime geçmektir.  Sizlerin bulunduğu adrese gelerek ek bir ücret ödemeden halılarınızı alır ve yıkama servisine götürülür. Halılar temizlenme işlemine geçmeden önce türlere ayrılmaktadır. Halılar temizlenmeye alınmadan bir kontrolden geçer. Leke, kirlilik durumu, yırtık ve parlak olup olmadığı incelenir. Eğer halılar da yırtık vb. sıkıntı varsa müşteriye bildirilir. Eğer müşteri onaylarsa yıkama işlemi gerçekleşmesi için metre kare olarak ölçülür cinsi dikkate alınarak ücretlendirme yapılır. Halılarınız otomatik olarak tam otomatik makinelerde temizlenmektedir. Bu hijyen açısından çok fayda sağlamaktadır. Halınız yıpranmaması ve tamamen temizlenmesi açısından fazla işlemden geçer.  Bu işlemler ısıtma, şampuanlama, fırçalama, durulama, vakumlama, rulo ve sarmadır. Hassasiyet gerektiren halılar için yarı otomatik ve özel ayarlı makinelerimiz de mevcuttur.

Dilovası Kaliteli Halı Yıkama Her meslekte olduğu gibi halı yıkama mesleğinde de merdiven altı denilen işini umursamayan, işini kötü yapan halı yıkama firmaları bulunmaktadır. Ancak Profesyonel olarak yapılan halı yıkama işlemlerin de halılarınızı ilk günkü gibi parlatır ve yeni kalmasını sağlar. Halı yıkamada çevresinde ve piyasada en güvenilir adrestir.  Halılarınızı herhangi bir ek ücret talep etmeden evden alma işlemi yapmakta ve 7/24 hizmet vermektedir.

Daha  detaylı bilgi için iletişime geçiniz.